Přidej k oblíbeným  /  Volba stránek  /  Nápověda 

Jak pracujeme

ZAJÍMAVÉ

Nabídka B2B partnerům »
Kontaktujte VLADO »

 

UKÁZKA Z GALERIE

Dodáváme kompletní produkt: Každou zakázku zhotovujeme jako celek. Vymyslíme koncept - základní myšlenku, navrhneme design a pak zakázku dokončíme, ať už se jedná o vizitky, výroční zprávu anebo několik tisíc vylisovaných a zabalených CD-ROM prezentací. Graficky navrhneme i naprogramujeme kompletní website, umístíme ji na internet a klientovi poskytneme webové šablony pro aktualizace stránek, anebo se o aktualizaci website sami operativně staráme.

Máte přehled o přípravě zakázky: Vývoj své zakázky můžete kdykoliv sami zkontrolovat v klientské sekci našeho serveru. Pro klienty ze zahraničí se tak stáváme virtuálními zaměstnanci vždy na dosah.

Flexibilní pracovní týmy: Pro každou zakázku sestavujeme samostatný tým, který zahrnuje jen specialisty skutečně potřebné k dokončení práce. Neplatíte nikoho, kdo by se na vaší zakázce přímo nepodílel. Grafické studio VLADO - to jsou grafici, programátoři, umělečtí výtvarníci, DTP a databázoví operátoři, animátoři a 3D grafici.

Flexibilní lidé: Každá zakázka je pro nás výzvou, se kterou se vypořádáme díky hlubokým zkušenostem v designu podpořenými lety praxe a perfektní znalostí softwarových nástrojů. Máme hodně originálních nápadů! I tak jste to vy - náš klient - kdo má hlavní slovo. Jediné, z čeho neslevujeme, jsou naše vysoké nároky na kvalitu odvedené práce. Přesvědčíme vás, že spolupráce s námi je bezproblémová, rychlá a spolehlivá.

NAVIGACE  »

 

 

Grafické studio VLADO